Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Kim-GunRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
My Barefoot FriendRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5
PinaRated ★ 4.5
Dancing CatRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5