Movies
Ratings
403
Another ChildRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.5