Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- Family's HonorRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0- IslandRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
TripleRated ★ 1.5