Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5