Movies
Ratings
885
The KillerRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Expend4blesRated ★ 1.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 1.5