Movies
Ratings
85
QuickRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0