Movies
Ratings
48
Suicide SquadRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0