Titles you rated
 DefaultRated ★ 3.5 DefaultRated ★ 3.5
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 MoneyRated ★ 2.5 MoneyRated ★ 2.5
 AquamanRated ★ 3.5 AquamanRated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
 Little ForestRated ★ 3.5 Little ForestRated ★ 3.5
 Frozen IIRated ★ 3.0 Frozen IIRated ★ 3.0
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 BurningRated ★ 3.5 BurningRated ★ 3.5
 MotherRated ★ 4.5 MotherRated ★ 4.5
 Brokeback MountainRated ★ 4.0 Brokeback MountainRated ★ 4.0
 JokerRated ★ 2.5 JokerRated ★ 2.5
 Bagdad CafeRated ★ 4.5 Bagdad CafeRated ★ 4.5
 Million Dollar BabyRated ★ 3.5 Million Dollar BabyRated ★ 3.5
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 A Man Called OveRated ★ 4.0 A Man Called OveRated ★ 4.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
 Ocean's EightRated ★ 1.0 Ocean's EightRated ★ 1.0
 I Feel PrettyRated ★ 4.0 I Feel PrettyRated ★ 4.0