Movies
Ratings
20
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0