Titles you rated
The MercilessRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
RamboRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
The PunisherRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 3.5