Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Journey To the WestRated ★ 3.0
Journey to the WestRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5