Movies
Ratings
101
District 9Rated ★ 4.5
Hardcore HenryRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5- SpliceRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0