Series
Ratings
20
Heartless CityRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5