Titles you rated
The PrisonRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Home Alone 4Rated ★ 2.5
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Into the BlueRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0