Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0