Movies
Ratings
443
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5- Love Strikes!Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5