Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5