Titles you rated
 KikujiroRated ★ 3.0 KikujiroRated ★ 3.0
 Red DragonRated ★ 4.5 Red DragonRated ★ 4.5
 Beloved ClaraRated ★ 3.5 Beloved ClaraRated ★ 3.5
 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
 Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5 Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
 Sing 2Rated ★ 3.5 Sing 2Rated ★ 3.5
 The FlashRated ★ 3.5 The FlashRated ★ 3.5
 The Maze RunnerRated ★ 3.5 The Maze RunnerRated ★ 3.5
 The King's ManRated ★ 3.0 The King's ManRated ★ 3.0
 The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0 The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
 Ready Player OneRated ★ 3.0 Ready Player OneRated ★ 3.0
 Gran TurismoRated ★ 4.0 Gran TurismoRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 Corpus ChristiRated ★ 3.5 Corpus ChristiRated ★ 3.5
 Knives OutRated ★ 3.0 Knives OutRated ★ 3.0
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.0 The Boy and the HeronRated ★ 3.0
 The LoverRated ★ 4.0 The LoverRated ★ 4.0
 AftersunRated ★ 3.0 AftersunRated ★ 3.0
 OppenheimerRated ★ 5.0 OppenheimerRated ★ 5.0