Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0