Movies
Ratings
56
Death NoteRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0