Movies
Ratings
421
MasterRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
SplitRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5