Movies
Ratings
148
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0