Series
Ratings
47
I am Your TeacherRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0