Series
Ratings
110
Borgen Power & GloryRated ★ 3.5
BorgenRated ★ 4.0
BorgenRated ★ 4.0
BorgenRated ★ 4.0- Madam SecretaryRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- 무인 토시이에Rated ★ 3.0
Love and GloryRated ★ 3.5- 風林火山Rated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5
Iron Lady ChaRated ★ 2.5