Movies
Ratings
295
Us and ThemRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.0