Series
Ratings
21
D.P.Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0