Movies
Ratings
55
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0