Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0