Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0