Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0