Series
Ratings
31
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0