Movies
Ratings
22
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0