Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0