Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The Constant GardenerRated ★ 4.5
ColoniaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Happy FlightRated ★ 3.5