Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 0.5- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 1.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5