Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 4.0