Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 2.5
RosebudRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0