Movies
Ratings
390
ParasiteRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
The Road HomeRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
AlexanderRated ★ 4.5
NoahRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5