Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.5
RageRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 0.5
Just My LuckRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0