Series
Ratings
22
SignalRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0