Series
Ratings
105
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5