Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5