Titles you rated
Happy HomeRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- My Fair LadyRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0