Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 2.5
Only the BraveRated ★ 3.5
The VowRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Only God ForgivesRated ★ 2.0
The Water DivinerRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.5
...ingRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
We Own the NightRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0