Series
Ratings
69
ChernobylRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5- Marco PoloRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.0