Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5