Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Three Songs for BenazirRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Groot's First StepsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0