Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 4.0- SennentuntschiRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.5
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
PompeiiRated ★ 2.0