Titles you rated
Born to Be BlueRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5