Movies
Ratings
73
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5